Treibball

Datum: 14.7.2018

Rozhodčí: Monika Kalábová, Lucie Vybíralová, Renata Kolomazníková

Povrch: tráva

Počet účastníků: min. 10 (pokud nebude do data uzávěrky naplněn min. počet účastníků, závody budou zrušeny, startovné bude vráceno), max. 30

Vypsané třídy:
TRB1, TRB2, TRB3, TRBz.
Průběh závodu se řídí platnými soutěžními pravidly Treibball klubu ČR.

Hry:
Kromě soutěžních tříd z-3 bude hra "Obíhaná" ve třídách TRBz, TRB1, TRB2, TRB3. Do třídy v TRB hře se lze přihlásit bez ohledu na soutěžní třídu v hlavním závodě (do nižší i vyšší). Popis hry bude uveřejněn v události nejpozději měsíc před závodem. Odkaz na událost ZDE.

Přihlašování ZDE

Přihlášené týmy ZDE

Startovné:
1. pes 450,- Kč (Člen Treibball - klubu 350,- Kč)
2. a každý další pes stejného psovoda 400,- Kč (Člen Treibball - klubu 300,- Kč)

Informace k platbě startovného najdete v sekci Platební podmínky.

Uzávěrka: 9.7.2018

Program:
8:00 - 8:30 prezence
8:15 - 9:30 tréninky - 3 minuty na tým (TRBz a TRB1), 5 minut na tým (TRB2 a TRB3). Tréninky probíhají mimo soutěžní prostor. Prostor bude vyznačen.
9:30 závod - třídy TRB1, TRB2, TRB3, TRBz
13:00 Hra "Obíhaná" - třídy TRB1, TRB2, TRB3, TRBz

Časový harmonogram je orientační, pořadatel si vyhrazuje právo na změnu.

Podmínky účasti:
Závodu se může zúčastnit psovod se psem jakéhokoliv plemene jak s průkazem PP, tak i bez PP, s platným očkováním, které prokáže při prezenci.
Všichni účastníci jsou povinni předložit Výkonnostní knížku Treibball - klubu ČR. Jak získat výkonnostní knížku: https://www.treibball-klub.cz/klub

Ostatní pokyny:
Je třeba dodržovat provozní řád areálu, ve kterém se bude závodit, zejména: psi musí být po celou dobu na vodítku (vyjma závodu a tréninku), psovod ručí za případné škody způsobené jeho psem.
Samozřejmostí je sbírat exkrementy po svých psech (i v okolí areálu).
Umožňujeme účast háravých fen za těchto podmínek: je ji třeba nahlásit pořadateli a bude zařazena na konec startovního pole. V době mezi soutěžemi je třeba háravou fenku držet z dosahu ostatních psů.
Chování ke psu se posuzuje v průběhu celého dne, v případě opakovaného hrubého chování ke psu může být tým po předchozím upozornění diskvalifikován. V případě velmi  hrubého chování ke psu bude tým diskvalifikován okamžitě.

Občerstvení:
V areálu.

Kontakt:
Renata Kolomazníková, tel.: 603 515 907, e-mail: treibball-renda@email.cz, FB: Agris Coudy Renda