Program

SOBOTA 15.7.2017

HLAVNÍ HŘIŠTĚ - DOGFRISBEE

8:00 - 9:00 registrace
9:00 - 9:30 představení Psí Hvězda, útulek Tibet
9:30 - 11:15 freestyle Starters + 1.kolo SMD (1 freestyle, 2 SMD)¨
11:15- 11:30 ukázka Dog Puller
11:30 - 12:00 freestyle Bonsai + 1. kolo SMD (1 freestyle, 2 SMD)
12:00 - 12:30 soutěž o Nej psa
12:30 - 13:00 ukázka flyball (Špicahópači Brno)
13:00 - 15:30 freestyle Open + MD Starters, Bonsai (1 freestyle, 2 MD)
15:30 - 15:45 ukázka Psího Parku - mijuleme targety
15:45 - 17:30 MD Open
18:00 - 18:30 canicrossové závody

AGILITY - BRNĚNSKÝ DRÁČEK

8:00 - 8:45 registrace
od 9:00
- tuneliáda začátečníci
- tuneliáda pokročilí
- jumping začátečníci
- jumping pokročilí
- agility začátečníci
- agility pokročilí
cca 16:00 ukončení

VOŘÍŠKIÁDA

9:00 - 10:00 registrace
10:00 - 12:00 posuzování v kruzích
12:00 - 13:00 přestávka
13:00 - 13:30 závěrečné soutěže (udělování titulů), vyhlášení vítězů
13:30 - 14:30 soutěže

TREIBBALL

8:00 - 8:30 registrace
8:15 - 9:30 tréninky
10:00 závod - třídy TRB1, TRB2, TRB3, TRBz
12:00 TRB Parkur1 - třídy TRB2+3, TRB1, TRBz
14:00 TRB Parkur2 - třídy TRB2+3, TRB1, TRBz


NEDĚLE 16.7.2017

HLAVNÍ HŘIŠTĚ - DOGFRISBEE

8:30 - 10:45 freestyle Starters + 2.kolo SMD (1 freestyle, 2 SMD), kvalifikace DD
10:45 - 11:00 ukázka mantrailingu
11:00 - 11:30 freestyle Bonsai + 2. kolo SMD bez top 10 (1 freestyle, 2 SMD), kvalifikace DD
11:30 - 12:00 canicrossové závody děti
12:00 - 12:30 losování tomboly, vyhlášení tipovacích soutěží, představení - Dočasky
12:30 - 14:30 freestyle Open
14:30 - 14:45 ukázka pasení kačen (vedle hřiště)
14:45 - 15:00 semifinále DD
15:00 - 15:30 top 10 SMD
15:30 - 16:00 finále DD
16:30 vyhlášení

AGILITY - BRNĚNSKÝ DRAK

8:00 - 8:45 registrace
od 9:00 start první prohlídky
-
agility
-
zkoušky A1, A2, A3
-
jumping
cca 16:00 ukončení

DOGDANCINGOVÉ ZÁVODY

8:30 - 9:00 registrace
9:00 začátek posuzování
10:00 vyhlášení

TRICKDOGGING

10:00 - 10:30 registrace
10:30 začátek posuzování
12:00 vyhlášení

Časové harmonogramy mohou být změněny podle počtu přihlášených psů.

PŘEDNÁŠKOVÝ STÁNEK
(časy přednášek budou upřesněny)

- Veronika Gesierichová - Dogfitness, Dornova metoda
- Ondřej Uhlíř - nějaké fotografické téma :)
- Dog Puller
- Leila Macečková - Discovering
- Zuzka Kratochvílová - Když psi pomáhají
- Martina Magnoli Klimesova - Hlavní body handlingu a "na co si dát pozor"
- Petra Marečková - život s reaktivcem